תיקון אייפון

תיקון מסך אייפון 4 מקורי במחיר מיוחד 229 ש''ח    לחץ כאן

תיקון מסך אייפון 4S מקורי במחיר מיוחד 249 ש''ח   לחץ כאן
תיקון אייפון
יכול להיות עניין מסובך עקב זה כדאי להפקיד מכשירכם היקר לידיים של אנשי מקצוע בתחום . אנו בחברת Smartmaster נעשה כל שביכלתנו לתקן במהרה את הסלולרי שלכם, גם אם השקעתם מאמצים ניכרים ודמיון רב בקלקול המכשיר שלכם בצורה יסודית.

הצג הוא אולי החלק הרגיש ביותר בסלולר ומרכז סביבו את המספר הרב ביותר של התקלות האפשרויות. חלק מהקלקולים בו יכול להיווצר תוך כדי עבודה שוטפת איתו ובלא קשר לזהירות או חוסר הזהירות של הבעלים שלו. חלק אחר נובע במישרין משימוש לא נכון, כולל עזיבה של הסלולר בתוך רכב לוהט באחד מימות הקיץ החמים, מה שמשבש באורח רציני את הפעולה שלו.

Smartmaster היא מעבדה מקצועית ומהימנה המתמחה בטיפול בסלולרים חכמים, כולל מכשירי טאבלטים. בשוק רווי ותחרותי כל כך בנושא, מביאה Smartmaster משב רוח מרענן לתחום באיכות השירות, ברמה המקצועית ובמגוון הרחב של תקלות שהמקום מסוגל לטפל בהן ולתקן.

טיפול באייפון לאחר חדירת מים

מעבדה שלנו מטפלת במכשירים לאחר חדירת מים . אייפון או כל מכשיר אחר שעבר חדירת נוזל חייב טיפול וניקוי יסודי בעזרת ציוד מיוחד , על מנת שיחזור למצב פעיל ותקין כמו שהייה לפני . טכנאים שלנו מתמחים בתיקוני מכשירים שעברו חדירת מים . תהליך טיפול במכשירים כאלה : לקוח צריך להביא מכשיר לבדיקה במעבדה (בדיקת מכשיר בחינם) . לאחר בדיקה לקוח מקבל הצעת מחיר וגם הסבר מפורט לגבי תיקון . אחרי הסכמתו של לקוח מתבצע תיקון לאייפון או כל סמארטפון אחר ומחזירים אותו למצב תקין . ( טיפול באייפון שנפל למים לוקח יום עבודה ) .


תקלות נפוצות במכשיר אייפון :

1. תצוגה שבורה באייפון

2. כפתור הבית לא מגיב באייפון

3. מכשיר לא נטען או סוללה נגמרת מהר

4. אין שמע

5. מיקרופון תקול באייפון

6. פנל אחורי שבור

7. מצלמה לא עובדת

8. בעיית תוכנה


כל התקלות שצויינו ניתן לתקן אצלנו במעבדה מקצועית SMARTMASTER . במידע ויש לכם תקלות נוספות ניתן להתייעץ איתנו בטלפון 0775020329 . כמעת כל התקלות באייפון שלכם ניתנות לתיקון . חדירת נוזל למכשיר – לא נורא , גם זה ברוב המקרים ניתן לנקות בעזרת ציוד מיוחד שיש לנו במעבדת SMARTMASTER . טכנאים במעבדה שלנו בעלי נסיון מעל 6 שנים בתחום יתנו לכם פתרון יעיל ויעשו תיקון איכותי לאייפון שלכם .

הרבה אנשים מנסים לעשות תיקון לאייפון שלהם לבד ללא ידע קודם . בסופו של דבר הם גורמים נזק למכשיר הסלולרי שלהם יותר מזה שהייה להם . המלצה שלנו לא לעשות זאת . לתת לעשות עבודה למקצוענים בתחום . אנחנו במעבדה   נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובכל בעייה שיש בסמארטפון שלכם .

החלפת מסך לאייפון 4
כאשר המסך מוחלף בזמן בעזרת מעבדת סלולר מיומנת, זה יכול להעניק למכשיר תוחלת חיים ארוכה ביותר, שבמהלכה הוא יהיה רגיש למגע כאילו הרגע נשלף מהקופסא. בעזרת השירות המעולה שלנו תיהנו מהסמארטפון שלכם לאורך זמן ארוך במיוחד.

  אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
*
פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית
                     .

אם אירעה תקלה באייפון שלכם , אנו במעבדת Smartmaster נמצא לכם פתרון בזמן קצר ביותר ובמחיר אטרקטיבי ביותר .


צרו קשר עוד היום טל 0775020329

אנו ב - Smartmaster מודעים לעובדה שזמן הוא נכס יקר, וכדי להקל על לקוחותינו אנו מפעילים שירות משלוחים באזור גוש דן והשרון. אנו עובדים עם חברת משלוחים אמינה וותיקה שמתחייבת לעמידה מוחלטת בזמני המסירה.

                                                                                            

 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;