טיפים

 •  

  איך כדאי לבחור מעבדה לתיקון סמארטפונים

  בבואכם לבחור מעבדה בתחום זה, חשוב לברר ולהקפיד על מספר עקרונות – הראשון ואולי החשוב ביותר הוא מקצועיות הטכנאים; אל תתפשרו, שאלו אם מדובר בטכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום. עקרון שני הוא איכות חלקי החילוף שמשתמשים בהם במעבדה, גם בנושא זה לא מומלץ להתפשר וכדאי לברר מראש שמדובר בחלפים מקוריים בלבד.

  עקרון נוסף שכדאי להקפיד עליו הוא מתן אחריות, כדאי לבדוק מראש אם המעבדה שבחרתם מספקת אחריות על התיקון וכמובן לכמה זמן.

  עקרון נוסף הוא המיקום, הזמן והמחיר, תחום זה הוא תחום תחרותי ולכן ניתן למצוא מעבדות שמספקות שירות אמין ומקצועי במחירים אטרקטיביים וכמובן בזמן קצר. אם מצאתם מעבדה טובה אך רחוקה, כדאי לברר אם היא מספקת שירות משלוחים, כפי שניתן אצלנו.
 •  

  תקלות נפוצות ותיקונן

  בגדול, רוב התקלות ניתנות לתיקון לרבות החלפת רכיבים, שברים ונזקי מים, אך חשוב מאוד לברר מראש אם המעבדה מבצעת בדיקה למכשיר טרם הכנסתו לתיקון וכמובן, אם הליך זה כרוך בתשלום נוסף. אצלנו ב-Smartmaster הבדיקה מתבצעת בחינם תוך חצי שעה, כך שתוכלו לקבל תשובה מיידית אם ניתן לתקן, מה עלות התיקון וכמובן אם ניתנת אחריות על הרכיבים.

 •  

  כיצד להאריך את חיי הסמארטפון

  כשמדובר במכשירים סלולאריים, כמו גם במכשירים אלקטרוניים אחרים, חשוב להגן עליהם מפגיעה. חשוב לזכור שהמכשירים של היום הם לא המכשירים של פעם – הם הרבה יותר; הם משמשים כמחשב אישי, מצלמה ובנוסף, כטלפון נייד. מה שאומר שליתרונות של המכשיר יש גם חסרון משמעותי – עדינות ופגיעות, והיחס אליהם צריך להתבצע כמו לכל מכשיר אלקטרוני אחר -

  ·         להימנע מנפילות ופגיעות ומנזקי מים העלולים ליצור קורוזיה.

  ·         לבצע עדכוני תוכנה תקופתיים, שעוזרים לפעולת המכשיר ולחסכון בסוללה.

  ·         כדי לשמור ולהאריך את חיי הסוללה יש לבצע הטענה מבוקרת של הסמארטפון בהתאם להוראות היצרן וכמובן, במטען מקורי ומתאים.

  ·         לאלו שנוטים "להפיל" את הטלפון על בסיס שבועי, מומלץ להשתמש בכיסוי מגן איכותי.

  ·         אחת מנקודות התורפה של הסמארטפונים היא המסך, לכן מומלץ לרכוש מדבקת מגן שתגן עליו משריטות ופגיעות.

 •  

  מתי מומלץ לפנות למעבדה לתיקון הסמארטפון

  לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. יש הטוענים שמומלץ לפנות למעבדה בכל פגיעה משמעותית ונראית לעין - כמו נזקי מים או שבר, והמהדרין יטענו שיש לפנות למעבדה כאשר מרגישים שהמכשיר לא עובד טוב כמו פעם: הסוללה מתרוקנת מהר מידי, המכשיר נוטה להיתקע, עובד ומגיב לאט מבעבר ועוד.

  בנוסף, מומלץ לפנות למעבדה מוסמכת גם אם יש תקלה במוצרים נלווים כמו מטענים, או אם רוצים לבצע עדכון תוכנה למכשיר ואין לכם את הידע והניסיון הדרושים לכך.

 •  

  שמירה על טאבלט

  טאבלט הוא ללא ספק אחת מההמצאות המשמעותיות של העשור האחרון. הוא מאפשר לנו לבצע כמעט כל פעולה שאנו מבצעים דרך המחשב הביתי או הלפטופ המסיבי, מחוץ לבית ובנוחות – הוא נייד, קל, קומפקטי, חזק וכמובן עם מסך מגע. אבל גם ליתרונות אלו יש מחיר – חשוב לשמור עליו כפי ששומרים על מחשב נייד בשילוב האלמנטים הייחודיים של הסמארטפון – המנעות ממגע עם נוזלים ונפילות, שמירה על המסך, הטענה מבוקרת על ידי מטען מקורי ועוד.

 •  

  בחירת טאבלט

  בדומה לבחירת מחשב נייד, גם בבחירת טאבלט, השאלה הראשונה שאנו צריכים לשאול את עצמנו היא לאיזו מטרה אנו צריכים אותו? האם לצורכי עבודה – לפגישות, הצגת מסמכים ומצגות, האם לצורכי בידור ופנאי – כדי לראות סרטים במטוס לדוגמה, או כתחליף למחשב נייד.

  מהתשובה לשאלה ייגזר המחיר; מן הסתם טאבלט לשימוש ביתי או לצורכי הצגת מסמכים לא דורש את אותן תכונות כמו תחליף קומפקטי ללפטופ.

  אלמנטים שחשוב להתייחס אליהם בבחירה:

  ·         גודל התצוגה והמסך – גודל המסכים נעים בין 7 ל10 אניץ.

  ·         רזולוציה – חשוב לזכור שככל שבוחרים מסך גדול יותר, כך עדיפה גם רזולוציה גבוהה יותר.

  ·         מסכי מגע – מומלץ לבחור בטאבלט עם מסך מגע קפאסיטיבי שמגיב לנגיעה קלה ותומך במולטי מגע.

  ·         חומרה – בדיוק כמו במחשבים גם במכשיר זה ביצועי הטאבלט תלויים במעבד ובזיכרון שלו. כדאי לבחור במעבד בעל מהירות שעון מינימאלית של 1Ghz. מבחינת זיכרון, ככל שהוא גדול יותר כך מערכת ההפעלה, תוכנות וסרטים שתתקינו ירוצו טוב יותר.

  ·         נפח אחסון – הנפח המומלץ למשתמש הממוצע (סרטים, תמונות, אפליקציות ועוד), הוא 16GB זיכרון לפחות.

  ·         אפשריות תקשורת – טאבלטים מגיעים עם שתי אפשרויות תקשורת – Wi-Fi או Wi-Fi ו-G3 אפשרות זו מאפשרת להכניס כרטיס SIM ולהשתמש ברשת הסלולארית ועל כן היא יקרה יותר. במקרה זה, הכל שאלה של צורך.

  ·         תכונות נוספות- כיום, הטאבלט הוא הרבה יותר מלפטופ עם מסך מגע, הוא יכול להגיע עם מצלמה מובנית, רמקולים ואפילו מקלדת, כך שגם כאן, הצורך והמחיר מהווים חלק משמעותי מהבחירה.

  ביצוע הסוללה – ביצועי הסוללה הם פועל ישיר מגודל המסך, הבהירות שלו, דפוסי השימוש ומהירות המעבד. כיום ניתן ורצוי לבחור במכשיר שמבטיח בין 6 ל-10 שעות של פעולה רציפה.
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;