מעבדת אייפון
הסלולרים המתוחכמים שלנו יכולים לעשות דברים רבים שבעבר אפילו מחשבי העל המשוכללים ביותר לא יכלו. ההתפתחות המהירה שלהם והיכולות המוגברות שלהם הגבירו את התלות של כל אחד מאיתנו בהם, והתלות הזאת מצידה משכה השקעות כספיות שקידמו עוד יותר את הטכנולוגיה. כך או כך, כיום תקלה במכשיר מריצה אותנו לחפש מעבדת תיקונים לאייפון בדחיפות.מעבדת אייפון

מה חשוב לדעת כשמחפשים מעבדת תיקון אייפון?

בראש ובראשונה זו צריכה להיות מקצועית והעובדים בה צריכים לדעת לטפל בכל תקלה אפשרית במכשיר. התיקון צריך לאפשר לכם להמשיך לעבוד כרגיל, כמו גם לשמור על המידע שהיה אצור בתוכם. לעיתים קרובות אובדן המידע הוא בעייתי יותר מכל דבר אחר.

Smartmaster היא מעבדה מקצועית ומהימנה המתמחה בטיפול בסלולרים חכמים, כולל מכשירי טאבלטים. בשוק רווי ותחרותי כל כך בנושא, מביאה Smartmaster משב רוח מרענן לתחום באיכות השירות, ברמה המקצועית ובמגוון הרחב של תקלות שהמקום מסוגל לטפל בהן ולתקן.

כמו כן, מעבדת אייפון צריכה לעבוד במהירות ולפתור את הבעיה בזמן הקצר ביותר האפשרי. Smartmaster אכן עושה את זה על הצד הטוב ביותר: בדיקת הסלולר מתבצעת בחינם והטיפול במכשיר, אם התקלה פשוטה, אורך כחצי שעה. אם התקלה מסובכת יותר או אם היא נובעת מחשיפת המכשיר למים או מנפילה או פגיעה חיצונית אחרת, יכול הטיפול לארוך עד יום עבודה אחד.

מעבדת תיקונים לאייפון – אחריות ושימוש בחלקים מקוריים

מעבר למקצועיות ולמהירות, חשוב לדעת שמאחורי העבודה עומדים אנשים המוכנים לקחת אחריות על הפעולות שלהם. מעבדת אייפון Smartmaster עומדת מאחורי כל אחת מהעבודות שהיא מבצעת ומעניקה אחריות של שלושה חודשים על העבודה, דבר שמעטים, אם בכלל, מוכנים אפילו לשקול. הטענה הרווחת היא כי תקלה יכולה לחזור בגלל גורם שונה לגמרי מזה שטופל קודם.

כיוון שאצלנו משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים המיוצרים על ידי יצרני הסלולר עצמם, קל לו יותר להעניק אחריות. הסיכויים שתקלה תחזור על עצמה, אם משתמשים בחלקים מקוריים, הם נמוכים מאד.

רוצים מעבדת אייפון שתספק לכם שירות משלוחים?

החנות שלנו ממוקמת במיקום הטוב ביותר האפשרי, ברחוב הלפיד שבאזור התעשייה קריית מטלון בפתח תקווה. החברה מבצעת משלוחים בכל גוש דן והמקום נותן פרשנות חדשה ומרחיבה למושג "הכל בשביל הלקוח".

התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי אלקטרוניקה בעלי שש שנות ניסיון לפחות – מה שמבטיח מקצועיות שלהם והכרה של כל הסלולרים האמורים. כמו כן, השירותים מבוצעים במחירים אטרקטיביים.

אז אם אירעה תקלה במכשיר שלכם, אתם חייבים תיקון מסך או סוללה חדשה - מעבדת תיקון אייפון Smartmaster היא הפיתרון האולטימטיבי בשבילכם, מהתקלות הכבדות ביותר ועד לטיפולים ברמת הרכיב. כמו כן, במקום תוכלו לרכוש את כל האביזרים הנלווים למכשירכם.

 אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית


 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;