מעבדות אייפון

חפשים טכנאי אייפון בדחיפות?

שירותיהן של מעבדות אייפון הופכים לנחוצים יותר ככל שמכשירי סלולר מתוחכמים הופכים לנחלת הכלל. מצד אחד, המכשירים הללו יקרים מאד ולרכוש אחד מהם איננו עניין של מה בכך. מצד שני, בגלל התחכום שלהם, הם חשופים יותר לסוגים שונים של תקלות: תקלות טכניות או בעיות ברכיבים השונים, מסכים שנשברים, נפילת מכשירים למים ועוד תקלות הנובעות מחוסר תשומת לב.

בין מעבדות לתיקון אייפון המצליחות ביותר ניתן למנות את Smartmaster, המציעה ללקוחותיה שילוב מעולה בין שירות איכותי וייחודי, זמינות, מהירות ומקצוענות. המעבדה שלנו מציעה, בנוסף ליתרונות הללו, גם אחריות לשלושה חודשים על כל טיפול המבוצע אצלה.

מעבדות לתיקון אייפון – Smartmaster וכל השאר

המעבדה שלנו מתמחה בטיפול במכשירי סמארטפון וטאבלטים מסוגים שונים בהצלחה רבה, בגלל המקצועיות והניסיון של הטכנאים שלנו. כאן המקום לציין כי הטכנאים המתקנים את הסלולרים הכל כך יקרים ללבכם הם בעלי ניסיון של שש שנים לפחות ומכירים היטב כל בעיה אפשרית וכמובן – כל פיתרון אפשרי.

יתרונות נוספים של החברה על פני מעבדות אייפון אחרות הם כדלקמן:

בדיקה: בדיקת המכשיר המובא היא בחינם. מעבדות רבות רבות גובות תשלום עבור הבדיקה, בלא קשר עם פעולת התיקון.

מהירות: כל אחד מעוניין שהסלולר שלו יהיה תקין, ואם אפשר – כבר אתמול. ב- Smartmaster נענים לאתגר והמהירות הממוצעת של טיפול נעה בין חצי שעה לבין יום אחד בלבד במקרים מסובכים באמת.

מקצועיות: כבר הוזכרה לעיל המקצוענות של הטכנאים העוסקים בתיקון הסלולרים שלכם אבל כדאי להזכיר אותה שוב, כיון שלא ניתן להפריז בחשיבותו של טכנאי מקצועי להצלחה.

חלקי חילוף מקוריים: בין אתם צריכים תיקון מסך אייפון או רכיבים חדשים, אצלנו משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים, מה שמבטיח התאמה מלאה שלהם למכשירים השונים.

טיפול בכל סוגי הנזקים והתקלות: אין כמעט סוג תקלה שלא ניתן לטפל בה, אם מזהים אותה בזמן ובצורה נכונה. תקלות הנובעות מקלקול של רכיב מסוים ניתנות לתיקון בקלות יחסית, בכפוף למרכזיות של החלק בתפעול המכשיר מצד אחד והזמינות שלו במחסני החברה מצד שני. תקלות הנובעות משימוש לא זהיר בסלולר הן קשות יותר לטיפול, כיון שלרוב התקלה היא מערכתית.

Smartmaster– לא תמצאו עוד כאלה מעבדות תיקון אייפון.

נושא האחריות אשר מעבדות אייפון רבות מהססות להעניק כבר נדון כאן. אולם ישנם עוד שני דברים חשובים – המחירים האטרקטיביים של החברה שהם חסרי תקדים, כמו גם העובדה שעבור כל תיקון תקבלו מתנה.

Smartmaster ממוקמת באזור התעשייה קריית מטלון בפתח תקווה ברחוב נגיש ומרכזי. אבל מי שאיננו יכול להגיע אליה, יכול להנות משירותי המשלוח האיכותיים שלה. 

אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית


 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;