תיקון מסך אייפון 4
תיקון מסך אייפון 4 מקורי במחיר מיוחד 229 ש''ח

תיקון מסך אייפון 4S מקורי במחיר מיוחד 249 ש''חתיקון אייפון
יכול להיות עניין מסובך, לארוך לא מעט זמן ולא תמיד מובטחת מראש הצלחה. אנו בחברת Smartmaster נעשה כל שביכלתנו לתקן במהרה את הסלולרי שלכם, גם אם השקעתם מאמצים ניכרים ודמיון רב בקלקול המכשיר שלכם בצורה יסודית.

הצג הוא אולי החלק הרגיש ביותר בסלולר ומרכז סביבו את המספר הרב ביותר של התקלות האפשרויות. חלק מהקלקולים בו יכול להיווצר תוך כדי עבודה שוטפת איתו ובלא קשר לזהירות או חוסר הזהירות של הבעלים שלו. חלק אחר נובע במישרין משימוש לא נכון, כולל עזיבה של הסלולר בתוך רכב לוהט באחד מימות הקיץ החמים, מה שמשבש באורח רציני את הפעולה שלו.

החלפת מסך אייפון - רק אם אין ברירה

אחד הדברים המייחדים את Smartmaster היא העובדה שההגינות הינה נר לרגליהם של עובדי החברה ומנהליה. כאשר מגיע לקוח לבצע תיקון מסך אייפון 4 שהוא יקר יותר ונציגי החברה מגיעים למסקנה שניתן לתקן אותו ואין צורך ממשי להחליף אותו, הם יאמרו את זה, במקום לבצע עבודה שתהיה יקרה יותר ללקוח.

הלקוח יקבל את המידע העדכני ביותר והאמיתי ביותר ותוצגנה בפניו כל האפשרויות: תיקון הצג – כולל העלות, החלפת הצג על כל המשתמע מכך או פשוט החלפת הסלולר (אם בחישובי עלות – תועלת אין טעם ממשי בתיקונו). בדרך כלל החלפת מסך אייפון עדיפה על החלפת הסלולר, בתנאי שאין תקלות אחרות מעבר לכך.

לא רק תיקון מסך אייפון 4 - סוגים שונים של תקלות

שברים: שבר או סדק בצג של כל סלולרי מתקדם דורש החלפה מיידית שלו. כל עיכוב בביצוע ההחלפה חושף אותו לאבק ולכלוך העלול לחדור פנימה דרך החריץ או השבר ולפגוע לאורך זמן באופן בלתי הפיך בסלולר. כשמחליפים מסך כתוצאה משבר, מומלץ גם להחליף את התושבת החיצונית שלו. כך יחזור המכשיר להיות אטום לכניסת אבק.

כתמים או פסים על הצג: לעיתים ניתן לראות כתמים שונים על המכשיר, שלא נעלמים גם אם מכבים ומדליקים אותו שוב. במקרה כזה אין מנוס מהחלפת הצג ובדיקת המכשיר על מנת לזהות תקלות נוספות.

לא מגיב למגע: כיוון שהחלק החשוב ביותר במכשיר הוא האפשרות להשתמש במסך נגיעה, תקלה כזאת מונעת לחלוטין שימוש במכשיר. תיקון מסך אייפון 4, כמו גם במכשירים אחרים, מחייב את פתיחתו והחלפת החלק האחראי על הנושא, הנמצא בדרך כלל מתחת לזכוכית.

הסלולרי נפל למים / נרטב: על אף שבדרך כלל המכשירים המתקדמים אטומים למים, הם עלולים לחדור בכל זאת ולפגוע בהם. ייתכן מאד שכחלק מהטיפול, ייבוש החלקים הפנימיים והחזרה שלו לשימוש יהיה צורך גם להחליף את הצג.

מחפשים מסך iPhone? זקוקים לשירות מהיר?

חברת Smartmaster מעסיקה טכנאים ברמה הגבוהה ביותר ובעת הטיפול עושה שימוש אך ורק בחלקים מקוריים. כל עבודה תבוצע בזמן הקצר ביותר האפשרי ובצורה המקצועית ביותר. בדוק.


אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית


 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;