אייפון לא נטען

אחת התקלות המעצבנות והבעייתיות ביותר, היא כאשר אייפון לא נטען. להיות תלוי במכשיר כזה כמוהו כתלת אופן שחסר בו גלגל: אפשר לשבת עליו, אפשר אפילו לנסות ולנסוע אבל תמיד יהיה צורך להיתמך בקיר כל שהוא – אחרת נופלים. סלולרי מתקדם כדוגמת טאבלט, אייפד או כל מכשיר דומה, ניתן להפעלה רק כשבסביבה יש נקודת חשמל זמינה.

גם חיבור הסלולרי למחשב שולחני באמצעות חיבור USB עשוי להיות פתרון, גם אם זמני. אם המחשב מזהה את המכשיר ייתכן מאד שהוא גם יטען אותו. אם התקלה אכן רצינית, ניתן לפנות לSmartmaster - מעבדה לתיקון אייפד, סמארפונים וסלולרים מתקדמים נוספים, שם יפתרו עבורכם המומחים של החברה את הבעיה במהירות האפשרית.

אייפון לא נטען – כל מה שצריך לדעת

כאשר הסלולרי מסרב להיטען, לא צריך להיכנס לפאניקה. יש לבצע את כל הצעדים הבאים:

בדיקת המטען: יש לנסות לטעון את המכשיר בעזרת מטען אחר או לחילופין לטעון סלולרי אחר בעזרת המטען שלכם. אם גם השני לא עובד – המטען שלכם שבק חיים, ככל הנראה. חברת Smartmaster מוכרת בין השאר גם מטענים איכותיים בלבד.

בדיקת הסוללה: באותה שיטה ניתן לבדוק את הסוללה, כיון שאין דרך קיצור. סוללות הנמצאות ברשותכם זמן ארוך ומבוצע בהן שימוש מאסיבי עשויות לאבד את כוחן וניתן לרכוש אחרות ב- Smartmaster.

אם גם המטען וגם הסוללה תקינים, יש לבדוק האם הסלולרי פועל כשהוא מחובר לחשמל או למחשב. אם כן, הבעיה היא בטעינה עצמה. על מנת לתקן אייפון לא נטען, כדאי להשתמש בשירותיה המעולים שלנו.

Smartmaster הינה מעבדת תיקון אייפוד, אייפון וטאבלטים למיניהם. המעבדה ממוקמת באחד הרחובות הראשיים באזור התעשייה קריית מטלון בקרבת פתח תקווה ומספקת שירותים ליחידים ולעסקים, תוך שהיא מעניקה הנחות מיוחדות לעסקים.

במעבדה מועסקים מיטב אנשי המקצוע ונעשה שימוש בחלקים מקוריים בלבד, מה שמבטיח תיקון מוצלח ופעילות תקינה. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו אביזרים נלווים למכשירכם. והמחיר? פשוט כדאי שתיווכחו בעצמכם. צרו קשר באמצעות האתר, ויחזרו אליכם בהקדם האפשרי.


אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית


 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;