תיקון אייפד

   **90% מתקלות

מעבדת Smartmaster – עזרה ראשונה לסלולרי שלכם

מעבדת הסלולר Smartmaster, הממוקמת באזור התעשייה קריית מטלון בפתח תקווה, היא One stop shop עבור תיקוני אייפונים, סמארטפונים וטאבלטים למיניהם – כאן תוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת, עם שירות מעולה וצ'ופרים מצוות המעבדה. בנוסף, החברה עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, אך עבור חברות יש הנחות מיוחדות, שכדאי מאוד לשאול את נציגינו עליהן.

מה הופך את מעבדת סלולר Smartmaster למובילה בתחומה? צוות של טכנאיי אלקטרוניקה בעלי 6 שנים של ניסיון לפחות שמתחייבים לעשות לכם בדיקה בחינם, לפתור את הבעיה בין טווח הזמן של חצי שעה עד יום עבודה (רק כשמדובר בבעיה פנימית קשה) ואף לתת לכם אחריות של שלושה חודשים.

התהליך של תיקון מסך אייפד

מסך האייפד הינו החלק הרגיש ביותר בכל מבנה המכשיר, לכן ההתמחות בטיפול בחלק זה הינה תנאי חשוב מאוד לעבודה יעילה של כל מעבדת סלולר. Smartmaster מעניקים לכם תיקונים איכותיים ביותר, בזכות השימוש אך ורק בחלקים ומרכיבים מקוריים, היוצאים מהמפעלים של אפל, סמסונג וחברות מובילות אחרות לייצור סמארפונים וטאבלטים. מרכיבים אלה חשובים עבור תיקון אייפד וכל מכשיר אחר.

כאשר המסך מוחלף בזמן בעזרת מעבדת סלולר מיומנת, זה יכול להעניק למכשיר תוחלת חיים ארוכה ביותר, שבמהלכה הוא יהיה רגיש למגע כאילו הרגע נשלף מהקופסא. בעזרת השירות המעולה שלנו תיהנו מהסמארטפון שלכם לאורך זמן ארוך במיוחד.

תיקון אייפד – לא כל-כך נורא!

אנחנו עושים את כל מה שאפשר על מנת להנעים את זמנם ללקוחותיהם ולהפוך את חווית השירות לנעימה. כל טיפול מזכה אתכם במתנה מהצוות, כדי להפיח רוח חיים ורעננות במכשיר שלכם, מה שיעלה את המצב רוח כמעט כמו רכישה של מכשיר חדש. ב- Smartmaster תוכלו למצוא גם את כל האביזרים הנלווים שתצטרכו, כך שלא תצטרכו לפנות לשום מקום נוסף.

החברה שלנו נותנת לכם איכות שירות בתחום תיקוני סלולר שלא הכרתם! בואו לבקר אותנו באזור התעשייה בקריית מטלון בפתח תקווה עוד היום ותראו מהו שירות סלולר איכותי של המאה ה-21. 

אנו
מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;