תיקון גלקסי
תיקון מכשירי אנדרויד ואפל עם Smartmaster

המעבדה שלנו הוקמה על ידי טכנאיי אלקטרוניקה מומחים בעלי ניסיון של שש שנים והבנה עמוקה של דרכי הפעולה של הסמארטפונים והטאבלטים השונים, בין אם מדובר באפל או באנדרויד. לכן, אצלנו תמצאו את מיטב שירותי התיקונים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

ב- Smartmaster תמצאו את כל השירותים במקום אחד: קודם כל, אתם מקבלים בדיקה בחינם. כמו כן, התיקון מתבצע מקסימום במהלך יום עבודה אחד (וגם זה, במקרים חמורים במיוחד). בנוסף לכך, אתם מקבלים גם מתנה בכל טיפול.

מאפיינים של תיקון סמסונג איכותי

לאחר שנים רבות שבמהלכם שלטה אפל בשוק הסלולר, כיום גם מכשירי סמסונג מהווים מוצר פופולארי ביותר בקרב אנשים פרטיים וגם במסגרות עסקיות שונות, משום שהגלקסי – גם הנייד וגם הטאלבט, מעניקים מענה מלא לצרכי המשתמשים. תיקון גלקסי נדרש במידה והמכשיר נפל ונשבר, הסלולרי לא נטען או נרטב בצורה חמורה – למרות שחלק מהסלולריים עמידים לנזקי מים קלים.

על מנת שהטיפול בסלולר יהיה יעיל ואיכותי, יש להשתמש אך ורק בחלקים המקוריים של סמסונג ולא חיקויים זולים שנוטים להתקלקל שוב לאחר תקופה קצרה. Smartmaster משתמשים בחלקי חילוף מקוריים בלבד עבור המכשירים שלכם ומעניקים לכם אחריות של שלושה חודשים (כמובן שזה לא כולל נזקי מים ושברים).

תיקון גלקסי עבור חברות ועסקים

Smartmaster עובדים עם לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך בשביל שירותים לעסקים תוכלו לקבל הנחות מיוחדות. בעזרת האפשרות להפנות את כל העובדים שלכם למעבדה איכותית אחת, תוכלו לחסוך זמן רב עבור בית העסק שלכם ולנהל את התקשורת עם העובדים שלכם – בשיחות טלפון וגם באמצעים אלקטרוניים נוספים – בצורה יעילה יותר.

בנוסף, עבור עבודה של מספר טלפונים ניתן לזכות בהנחה על הטיפולים (זאת בהתחשב בעובדה שהמחירים הם מלכתחילה אטרקטיביים ביותר). כל אלה הופכים אותנו לפתרון מעולה עבור אנשים רבים.

העובדים שלכם משתמשים במכשירי סמסונג ומתרוצצים ומחפשים מעבדות אייפון שונות? תפנו אותם ל- Smartmaster מטעם החברה ותיהנו מהנחה מיוחדת! 

אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית


 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;