תיקון מסך גלקסי 2

כמעט כל אחד שיש לו סמארטפון נקלע בשלב זה או אחר לסיטואציה שבה הוא נדרש, כתוצאה מתקלה, שבר או בלאי, לתקן את המכשיר שלו. כאן נכנסים אנשים לדילמה: כמה יעלה התיקון? האם אפול על טכנאים שרלטנים שישימו לי חלקים מזויפים או שאאבד תכנים? ועוד מגוון חששות וחרדות, כשבפועל אין סיבה לכך: Smartmaster היא מעבדה המתמחה בתיקון כל סוגי הסמארטפונים והטאבלטים השונים, כגון תיקון מסך גלקסי 2 או 3 או תיקוני מסך לאייפון, תיקוני רכיבים אלקטרוניים למכשירים שונים ועוד.

במעבדת Smartmaster מועסקים טכנאים בעלי ניסיון של למעלה משש שנים בתחום, המטפלים במכשירים בכפפות של משי ומומחים בכל סוגי התיקונים, תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד ובעבודה מהירה ויעילה לטובת הלקוחות המרוצים והמעוניינים לקבל את המכשיר מתוקן כמה שיותר מהר.
החברה מעניקים שלושה חודשי אחריות לכל תיקון שיבוצע, שאינו כתוצאה מנזקי מים או שברים, ואף מצרפים מתנה לכל תיקון .

תיקון מסך גלקסי 2 וכל תיקון אחר עושים אצלנו

מעבדת Smartmaster מבצעת את הבדיקה בחינם, דבר המאפשר לכם לדעת האם בכלל משתלם לכם לתקן את המכשיר או להתחדש באחר. כמו כן, החברה ידועה במחירים ללא תחרות אשר נחשבים לאטרקטיביים ביותר, כך שאתם תהיו מרוצים הן מהשירות האדיב, מהתיקון המקצועי, מזמן התיקון המהיר והן מהמחירים.

על מנת להימנע ככל הניתן מביצוע תיקון מסך גלקסי 2, גלקסי 3, אייפונים שונים או טאבלטים, שהם כולם מכשירים יקרים, וחלקיהם המקוריים אינם זולים כלל, אנו ב- Smartmasterמעמידים לרשותכם מבחר מגנים איכותיים השומרים על מכשירכם מכל משמר, לרבות מדבקות מסך המונעות שריטות על משטחו - כך תוכלו למזער את הסיכוי לשברים ותקלות במכשירים היקרים לכם, גם במקרה של נפילות משמעותיות.

בקרו עוד היום במעבדת Smartmaster

במעבדת Smartmaster כל לקוח מקבל את מלוא תשומת הלב: אנחנו קשובים לכל בעיה ושאלה שמתעוררת אצל לקוח. אנחנו מודעים לכך שאנשים רבים חוששים מכל העולם הטכנולוגי הזה, שרבים אינם מעורים בו דיו ומפחדים שמא יקבלו שירות קלוקל. על כן אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, או פשוט להגיע למקום משכננו ברחוב הלפיד 8 בפתח תקווה - אזור התעשייה קריית מטלון.

אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית

 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;