תיקון מסך אייפד 2


תיקון מסך אייפד 3

העידן שבו אנו חיים מאופיין בשינויים טכנולוגיים מהירים, כל יום יוצא משהו חדש לשוק שנחשב טוב יותר, מתוחכם יותר, משופר יותר. אחד התחומים שחדרו לחיי כולנו בצורה משמעותית הוא עולם הסמארטפונים והטאבלטים - קשה למצוא היום מישהו שלא מחזיק סמארטפון, כאשר הטאבלטים נכנסים לאט לאט לשימוש נרחב.

כולנו יודעים כי מכשירים חכמים אלו יכולים להגיע לסכומי כסף לא קטנים, הן ברכישתם הראשונית והן באחזקתם ובתיקונם כשנדרש. חברת Smartmaster היא חברה המתמחה בתיקון כל המכשירים החכמים, לרבות תיקון מסך אייפד 2, תיקון אייפונים, מכשירי הגלקסי השונים ועוד. המעבדה של Smartmaster מציעה אלטרנטיבה מצוינת לתיקון שלל המכשירים, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

במעבדת Smartmaster עובדים טכנאים מקצועיים ומנוסים, כאשר כל תיקון מכשיר מבוצע בתנאי מעבדה סטריליים לביטחון המושלם של מכשירכם, ובשימוש בחלקים מקוריים בלבד. את הבדיקה החברה מבצעת בחינם, כשבסופה תינתן לכם הצעת מחיר לתיקון, כך שלא יהיו לכם כלל הפתעות ותוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה.

מתוך הבנה כי היום רבים מאתנו נעזרים במכשירים אלו על בסיס יום יומי, טכנאי Smartmaster יבצעו
את התיקון הנדרש עד שעת עבודה - בנזקים פשוטים יחסית - ובמקרים סבוכים יותר, עד יום עבודה.

מעבדת Smartmaster מבצעת תיקונים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, ובייחוד סוגי תיקון יוקרתיים החשובים לכם, כמו תיקון מסך אייפד 2 עקב שבר, נזקי מים או תקלה ברכיבים הפנימיים, תיקונים שונים של סמארטפונים, כגון אייפון 4 ו 4s וסמסונג גלקסי 1, 2, ו 3 ועוד. בנוסף, החברה מעניקה שלושה חודשי אחריות לכל תיקון שאינו כתוצאה מנזקי מים או שבר, ואף מתנה על כל תיקון המבוצע אצלנו.

על מנת לשמור על המכשירים היקרים שלכם, תוכלו למצוא בחברת Smartmaster מגני מסך איכותיים ומדבקות מסך, הבולמים זעזועים ומקטינים משמעותית את הסיכוי לשברים כתוצאה מנפילות של המכשיר על הארץ.

תיקון מסך אייפד 2 עושים ב Smartmaster

היכנסו עוד היום למעבדת Smartmaster ברחוב הלפיד 8 בפתח תקווה ותיהנו גם אתם מהשירות המצוין, ממקצועיות העבודה ומשלל המוצרים האיכותיים המוצעים לכם.

אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית

 

תיקון מסכים - אייפד 2

 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;