החלפת מסך אייפד 2
תיקון מסך אייפד 3

השינויים הטכנולוגיים של ימינו הם כל כך דינמיים ומשתנים במהירות, כך שכל יום יכול לצאת משהו חדש לשוק וטוב יותר מקודמו. אחת התופעות המרעננות ומשנות החיים ביותר בתחום הטכנולוגי של השנים האחרונות הוא ללא ספק כל עניין הסמארטפונים והטאבלטים בעלי מסך מגע. כל מי שרוכש מכשיר כזה במיטב כספו, יודע שתיקונים מצריכים זמן וחיפושים, ובמקרים רבים הוצאות כלכליות לא מעטות, ומנסה להימנע מכך כמה שיותר.

ברוכים הבאים למעבדת Smartmaster, ואצלנו החיפושים שלכם מגיעים לסיומם. Smartmaster היא מעבדה המתמחה בתיקונים שונים ובהחלפות מסך לכל סוגי המכשירים החכמים, לרבות החלפת מסך לאייפד 2, הטאבלט הידוע של חברת אפל, תיקון מכשירי האייפון והגלקסי למיניהם ועוד. במעבדה עובדים טכנאים מנוסים בתחומם אשר מטפלים בכל מכשיר כאילו היה שלהם.

החלפת מסך אייפד 2 – רק חלקים מקוריים

אצלנו במעבדה אנחנו לא עובדים עם חלקים מזויפים ודומים למקור, רק חלקים מקוריים יהיו במכשירים שלכם. עבודת התיקון מתבצעת במהירות על מנת שהמכשיר לא יחסר לכם לאורך זמן וביעילות מקסימלית. את הבדיקה אנחנו עושים בחינם על מנת שלא תהיו מחויבים מראש לתשלום, או לתיקון מסוים שאולי אתם לא רוצים להיכנס אליו.

אנחנו במעבדת Smartmaster נדע לתקן בעבורכם את כל סוגי הנזקים - כולל נזקי מים או תקלה ברכיבים פנימיים. על כל תיקון שאינו קורוזיה (חדירת מים) או שבר, תיהנו משלושה חודשי אחריות, וכמו כן, נעניק לכם מתנה מיוחדת על כל תיקון, ויודגש כי אנחנו גובים מחירים אטרקטיביים עבור כל סוגי התיקונים.

כשתיכנסו למעבדה, יתגלה בפניכם עולם שלם של מוצרים איכותיים ושימושיים למכשירים השונים שלכם. על מנת למזער את הסיכוי שתצטרכו החלפת מסך אייפד 2 וכל טאבלט או סמארטפון אחר, אנו מציעים מגוון מגני מכשיר ומסך אשר ישמרו על המכשיר שלכם בנפילות וזעזועים. בנוסף, תמצאו אצלנו כבלים שימושיים ומטענים לשלל מכשירים.

החלפת מסך לאייפד 2 וכל תיקון מכשיר אחר עושים ב-Smartmaster

אל תמתינו, היכנסו עוד היום למעבדת Smartmaster ותיהנו גם אתם מהשירות המצוין, מהתיקון המעולה, ומהמוצרים האיכותיים ביותר שאנו מציעים.

אנו מציעים ללקוחותינו:
* חלקים מקוריים
* אחריות לשלושה חודשים
*
זמן תיקון קצר ביותר
*
שירות ואיכות ללא תחרות
* זמינות 24 שעות ביממה
*
שרות שליחים עד הבית הלקוח
* פריסת תשלומים נוחה : עד 3 תשלומים ללא ריבית

 

תיקון מסכים - אייפד 2

 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;