תיקון אייפון 5
אין ספק שאחת המהפכות הטכנולוגיות הגדולות ביותר של העשור האחרון ובכלל, הם הטלפונים בעלי מסך המגע החכמים, כדוגמת אייפון של חברת אפל וגלקסי של חברת סמסונג, ומחשבי הלוח בעלי מסך מגע כמו הטאבלטים. מכשירים אלו גרמו לנו, המשתמשים, להיות מחוברים, מעודכנים וזמינים לכל מידע בעולם בלחיצת כפתור, והפכו את חיינו להרבה יותר מעניינים.

הביקוש הרב שנוצר למכשירים אלו, בשילוב היכולות הטכנולוגיות הגבוהות שהם מציגים, הקפיצו את מחיריהם, והיום לא זול בכלל לרכוש ולהחזיק סמארטפון או טאבלט. הבעיה עוד יותר גדולה כשמכשיר כזה מתקלקל או נשבר. בעלי המכשירים מתחילים להיכנס למעגל של חיפושים אחר מעבדה אמינה ומנוסה, שלא תפקיע מחירים, לא תתקין חלקים מזויפים או לא ימחקו תכנים חשובים כמו הודעות או תמונות.

תיקון מסך אייפון 5 וכל מכשיר אחר – החיפושים שלכם מסתיימים כאן

טרחת החיפושים שלכם הגיעה לקיצה: Smartmaster היא מעבדה בעלת מוניטין מוכח בתיקון כל סוגי המכשירים החכמים, תיקון אייפון 5, 4 ו 4s, כל סוגי הגלקסי, החלפת מסך לאייפון 5, מכשירי גלקסי ועוד. במעבדה עובדים טכנאים מקצועיים בעלי ניסיון של מעל שש שנים במקצוע הספציפי הזה, אשר עובדים במהירות גבוהה וברמת ביצועים ויעילות מירבית - לרבות נזקי מים ותיקונים ברמת הרכיב.

כשתגיעו אלינו עם בקשה להחלפה או תיקון מסך אייפון 5, או כל סוג מכשיר חכם אחר, תיהנו מבדיקה שתתבצע בחינם, וכך תוכלו להיות בטוחים אם יש באפשרותכם להמשיך בתהליך התיקון או לא, בלי להיות מחוייבים לדבר מראש. על כל תיקון שאינו כתוצאה מנזקי מים או שבר, או מעניקים שלושה חודשי אחריות, ואף תקבלו מאתנו מתנה על כל תיקון שיבוצע אצלנו.

במטרה למנוע כמה שניתן שברים ותקלות למכשיר היקר לכם, תוכלו לרכוש אצלנו מגנים איכותיים לכל סוגי המכשירים, וכן מגני מסך ומדבקות אשר שומרות על מסך הטלפון או הטאבלט ומונעות שריטות. כמו כן, תמצאו אצלנו מגוון רחב של אביזרים נלווים למכשירים, כגון כבלים ומטענים. ויודגש, כל המחירים שלנו, הן על תיקונים והן על מוצרים אחרים, הם אטרקטיביים ביותר ושווים לכל נפש.

החלפת מסך לאייפון 5, תיקון אייפון 5 וכל מכשיר אחר עושים רק ב->Smartmaster

היכנסו עוד היום למעבדת Smartmaster, תיהנו מהשירות האדיב והמקצועי, ממגוון המוצרים בחנות, מהאווירה המזמינה ומרמת מחירים שאין לה תחרות. אצלנו שירות הוא ערך עליון, ואנו שמים לנגד עינינו את היותו של הלקוח שבע רצון.

- החלפת גב אחורי
- החלפת כפתור בית (HOME)
- החלפת שקע טעינה
- החלפת שקע אוזניה
- החלפת פקדי ווליום או החלפת פקד הדלקה
- אין שמע או שמע חלש
-מצלמה לא עובדת
-בעיית תוכנה

תקלות אלו ניתנות לטיפול מהיר תוך 30 דקות אצלנו במעבדה . יש לכם תקלות נוספות או אייפון שלכם דורש תיקון ? יכולים לקבל יעוץ מקצועי חינם בטלפון 0775020329.אתם מוזמנים להתקשר אלינו 24 שעות ביממה ותקבלו שירות וטיפול שלא הכרתם עד היום. טל : 077-5020329 
 
 
מבצעים !!!!
החלפת מסך אייפון 4 ב229 ש''ח
החלפת מסך מגע לאייפד 2 ב399ש''ח
מחיר מיוחד : ...
[לידיעה המלאה]
 

;